SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
2 950 000 €
(6 146 € / m²)
Prodaja
6+
2+
480 m²
Μυκόνου - Αγίου Στεφάνου, Δήμος Μυκόνου

spalnica6+
površina480 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mykonos, Agios Stefanos: FOR SALE COMPLEX OF LUXURY RESIDENTIAL HOUSES 480 sq.m. in total arranged, located high above sea level on an area of ​​1750 ...

Neopremljen
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Μυκόνου - Αγίου Στεφάνου, Δήμος Μυκόνου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi