SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
820 000 €
(5 359 € / m²)
Prodaja
3
2+
153 m²
Δήμος Μαραθώνος

spalnica3
površina153 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Σε εξαιρετικό σημείο στα Δικαστικά του Σχοινιά, διατίθεται προς πώληση πολυτελές διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 153 τ.μ., στον 1ο όροφο σύγχρονου συγ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorLočeni wcNadstropje

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 127 dni
Posodobljeno: 127 dni

Lokacija

Δήμος Μαραθώνος
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Roumpos Real Estate

Podobni oglasi