SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
270 000 €
(2 842 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
Δορυλαίου, Δήμος Κηφισιάς

spalnica2
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nea Erythrea for sale Apartment 95 sq.m. 2nd floor Airy, built in 1970, consists of 1 living room, 2 bedrooms, 1 kitchen, 1 bathroom, with view: Mount...

Ostalo
Starost oglasa: 323 dni
Posodobljeno: 322 dni

Lokacija

Δορυλαίου, Δήμος Κηφισιάς
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi