SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
295 000 €
(4 403 € / m²)
Prodaja
3
2+
67 m²
Αριστοτέλους, Δήμος Καλλιθέας

spalnica3
površina67 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale under construction apartment of 67 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 3rd floor. It consists of 2 bedrooms, living room wi...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcRazgledBojler

Nadstropje:
3. nadstropje od 1
Starost oglasa: 114 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Αριστοτέλους, Δήμος Καλλιθέας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi