SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
310 000 €
(7 381 € / m²)
Prodaja
2
2+
42 m²
Ποσειδώνος, Δήμος Καλλιθέας

spalnica2
površina42 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale under construction apartment of 42 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 3rd floor. It consists of one bedroom, living room w...

Nadstropje:
3. nadstropje od 1
Starost oglasa: 281 dni
Posodobljeno: 176 dni

Lokacija

Ποσειδώνος, Δήμος Καλλιθέας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi