SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
105 000 €
(2 692 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
39 m²
Αριστοκλέους, Δήμος Καβάλας

spalnicaatypical
površina39 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 39 sq.meters in Kavala. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of one shower WC.
Flat has front layout. A view...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeTuš kabinaRazgledBojlerOpremljeno

opremljeno
Starost oglasa: 119 dni
Posodobljeno: 119 dni

Lokacija

Αριστοκλέους, Δήμος Καβάλας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi