SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
80 000 €
(1 600 € / m²)
Prodaja
2
2+
50 m²
Δήμος Ιστιαίας-Αιδηψού

spalnica2
površina50 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Artemisio - Pefki for sale Apartment 50sq.m. 1st floor Country House built in 1980 , consisting of 2 bedrooms 1 kitchen 1 bathroom 1 parking , , with ...

Ostalo
Starost oglasa: 318 dni
Posodobljeno: 317 dni

Lokacija

Δήμος Ιστιαίας-Αιδηψού
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi