SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
195 000 €
(2 407 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Α Πάροδος, Δήμος Ιεράπετρας

spalnica3
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 81 sq.meters in Crete. The apartment is situated on the 3rd floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one bath...

Nadstropje:
3. nadstropje od 1
Starost oglasa: 175 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Α Πάροδος, Δήμος Ιεράπετρας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi