SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
62 000 €
(2 067 € / m²)
Prodaja
1
1
30 m²
Σαρωνικού, Δήμος Ηλιούπολης

spalnica1
površina30 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ilioupoli for sale Apartment 30 sq.m. 3rd floor Airy built in 1980 Renovated, bright, penthouse, consists of 1 room 1 kitchen 1 bathroom, , close to s...

Ostalo
Starost oglasa: 327 dni
Posodobljeno: 326 dni

Lokacija

Σαρωνικού, Δήμος Ηλιούπολης
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi