SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 650 000 €
(9 270 € / m²)
Prodaja
4
2+
178 m²
Ξενοφώντος, Δήμος Γλυφάδας

spalnica4
površina178 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Γλυφάδα (Κάτω), σ' ένα από τα πιο προνομιακά σημεία της Γλυφάδας, διατίθεται εντυπωσιακή νεόδμητη μεζονέτα, επιφάνειας 178 τ.μ., υπερπολυτελούς κατασ...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Ξενοφώντος, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi