Seznam ponudb
35
35
35
670 000 €
(3 964 € / m²)
Prodaja
5
2+
169 m²
Τίρυνθιος, Δήμος Γλυφάδας
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
5
površina
169 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
For sale maisonette of 169 sq.meters in Athens. The maisonette has 2 levels.
3rd floor consists of one bedroom, living room, one kitchen, one WC.
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
D - Manj varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Plinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
2 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Τίρυνθιος, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.