SUPA24
Dnevna soba; razgled, kamin, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; razgled, sodoben slog, naravna svetloba, lesena tla
4 900 000 €
(12 405 € / m²)
Prodaja
6+
2+
395 m²
Μερόπης, Δήμος Γλυφάδας

spalnica6+
površina395 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Glyfada, Kato Glyfada: Amazing Triplex Penthouse in the heart of Glyfada - spreads to 395 sq.m. on the 4th, 5th and 6th floor. - Internal Private Elev...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledTerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcKuhinjski aparatiPametne napraveVarovanjePloščiceVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Μερόπης, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi