SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 500 000 €
(5 837 € / m²)
Prodaja
4
2+
257 m²
Δημητρίου Γούναρη, Δήμος Γλυφάδας

spalnica4
površina257 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Γλυφάδα (Πυρνάρι), μεζονέτα 257,06 τ.μ., σε 3 επίπεδα, υπόγειο, ισόγειο και 1ος όροφος (loft), με αποκλειστική χρήση κήπου 350 τ.μ., πισίνα και αποκλε...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

Δημητρίου Γούναρη, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi