SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
614 000 €
(6 396 € / m²)
Prodaja
3
2+
96 m²
Ρεθύμνου, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale under construction apartment of 96 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of 2 bedrooms, living room wi...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 110 dni
Posodobljeno: 110 dni

Lokacija

Ρεθύμνου, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi