SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
584 000 €
(6 791 € / m²)
Prodaja
3
2+
86 m²
Ηλείας, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale under construction apartment of 86 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of 2 bedrooms, living room wi...

Ostalo
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 106 dni

Lokacija

Ηλείας, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi