SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 550 000 €
(6 739 € / m²)
Prodaja
4
2+
230 m²
Ηφαίστου, Δήμος Γλυφάδας

spalnica4
površina230 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Athens - Southern Suburbs, Glyfada: Newly built Maisonette 230 sq.m. 3 levels of 1st floor, ground floor and basement with natural lighting total 230 ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Naravna svetlobaOdprt bivalni prostorTuš kabinaLeseni podVarovanjePo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 160 dni

Lokacija

Ηφαίστου, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi