SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
650 000 €
(4 745 € / m²)
Prodaja
4
1
137 m²
Βενεζουέλας, Δήμος Γλυφάδας

spalnica4
površina137 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Glyfada, Ano Glyfada - Pyrnari: FOS SALE  beautiful 2nd floor apartment of 137 sq.m. Centrally near the market, parks, and MMM consists of 4 bedrooms,...

Ostalo
Starost oglasa: 207 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Βενεζουέλας, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi