SUPA24
4 000 000 €
(14 085 € / m²)
Prodaja
3
2+
284 m²
Πηνειού, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina284 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Glyfada, Kato Glyfada:: FOR SALE newly built luxury penthouse maisonette 4th + 5th floor (187- 4th + 97 sq.m - 5th.) with a total area of 284 sq.m., i...

Neopremljen
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

Πηνειού, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi