SUPA24
1 450 000 €
(7 923 € / m²)
Prodaja
3
1
183 m²
Πηνειού, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina183 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Glyfada, Kato Glyfada: FOR SALE newly built ultra-luxurious 3-level maisonette (basement 69 sq.m., ground floor 60 sq.m., and 1st floor 54 sq.m.), tot...

Neopremljen
Starost oglasa: 208 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Πηνειού, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi