SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
580 000 €
(5 524 € / m²)
Prodaja
2
1
105 m²
Μιαούλη, Δήμος Γλυφάδας

spalnica2
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment for sale in Golf, Glyfada of Athens - South for 580.000€ (Listing No 4065). Another property brought to you by ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ....

Ostalo
Starost oglasa: 203 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Μιαούλη, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi