SUPA24
950 000 €
(7 480 € / m²)
Prodaja
3
2+
127 m²
Εμμανουήλ Δημελά, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina127 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Γλυφάδα (Αιξωνή), πολυτελές υπό κατασκευή οροφοδιαμέρισμα 127 τ.μ.
Σε μία από τις πιο κομψές και περιζήτητες περιοχές της Γλυφάδας, στην Αιξωνή, προσ...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 206 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Εμμανουήλ Δημελά, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi