SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 600 000 €
(14 054 € / m²)
Prodaja
3
2+
185 m²
Βασίλη Τσιτσάνη, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Γλυφάδα (Γκολφ), οροφοδιαμέρισμα 2ου ορόφου, 185 τ.μ. με εκπληκτική θέα το πράσινο του Γκολφ και τη θάλασσα. Το διαμέρισμα προσφέρει άνετο χώρο κουζίν...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 228 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Βασίλη Τσιτσάνη, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi