SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
850 000 €
(6 343 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
Σμύρνης, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Γλυφάδα (Τερψιθέα), πολυτελές ρετιρέ επιφάνειας 134 τ.μ., με απεριόριστη θέα στη θάλασσα. Αποτελείται από ενιαίο χώρο καθιστικού με τζάκι, τραπεζαρία...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 302 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Σμύρνης, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi