SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
920 000 €
(7 731 € / m²)
Prodaja
3
2+
119 m²
Ηροδότου, Δήμος Γλυφάδας

spalnica3
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Γλυφάδα (Κάτω), μεζονέτα 119,35 τ.μ., 3ος και 4ος όροφος (πατάρι), 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζίνα, σαλόνι και τραπ...

Toplotna črpalka
Starost oglasa: 295 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Ηροδότου, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi