SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 300 000 €
(13 871 € / m²)
Prodaja
5
2+
310 m²
Κρήνης, Δήμος Γλυφάδας

spalnica5
površina310 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

G r o u n d F l o o r a n d F i r s t F l o o r M a i s o n e t t e with Private Entrance, Private Garden and Private Swimming Pool Total Indoor Area ...

Ostalo
Starost oglasa: 299 dni
Posodobljeno: 78 dni

Lokacija

Κρήνης, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nest Seekers Greek Islands

Podobni oglasi