SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
390 000 €
(4 239 € / m²)
Prodaja
2
2+
92 m²
Δελφών, Δήμος Γλυφάδας

spalnica2
površina92 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Glyfada for sale Apartment 92 sq.m. 2nd floor, built in 1987, consists of 1 living room, 2 bedrooms, 1 kitchen, 1 bathroom, 1 parking, (storage inside...

Ostalo
Starost oglasa: 325 dni
Posodobljeno: 324 dni

Lokacija

Δελφών, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi