SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
740 000 €
(6 271 € / m²)
Prodaja
2
2+
118 m²
Κωνσταντίνου Καραμανλή, Δήμος Γλυφάδας

spalnica2
površina118 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Glyfada for sale Apartment 118sq.m. 1st floor Luxurious Airy construction 2018. Its heating is autonomous with LPG, air conditioning and fireplace. It...

Ostalo
Starost oglasa: 327 dni
Posodobljeno: 326 dni

Lokacija

Κωνσταντίνου Καραμανλή, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi