SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
495 000 €
(5 964 € / m²)
Prodaja
3
2+
83 m²
Λήμνου, Δήμος Δάφνης - Υμηττού

spalnica3
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 83 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 6th floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one sho...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledTuš kabinaLočeni wcVarovanjeNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 122 dni
Posodobljeno: 122 dni

Lokacija

Λήμνου, Δήμος Δάφνης - Υμηττού
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi