SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
200 000 €
(2 326 € / m²)
Prodaja
2
1
86 m²
Παπαδά, Δήμος Αθηναίων

spalnica2
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Μέσω του γραφείου μας, πωλείται στην περιοχή Ελληνορώσων Αμπελοκήπων, διαμέρισμα 2ου ορόφου, 86τμ μόλις 200μ από την στάση του μετρό Κατεχάκη.

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Παπαδά, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KW Cosmos

Podobni oglasi