SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
268 540 €
(5 265 € / m²)
Prodaja
1
1
51 m²
Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων

spalnica1
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Γκάζι, επιπλωμένο διαμέρισμα 51 τ.μ., υπόγειο, 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζίνα και καθιστικό, χώρος αυλής και...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi