SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
254 940 €
(5 542 € / m²)
Prodaja
1
1
46 m²
Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων

spalnica1
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Γκάζι, επιπλωμένη μεζονέτα 46 τ.μ. σε δύο επίπεδα (ισόγειο - 1ος όροφος πατάρι), 1 υπνοδωμάτιο, 1 μπάνιο, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Ελασίδων, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi