SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice, naravna svetloba, sodoben slog
470 000 €
(8 246 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
Σόλωνος, Δήμος Αθηναίων

spalnica1
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Στο Κολωνάκι, σε έναν όμορφο και ήσυχο πεζόδρομο, διατίθεται κομψό διαμέρισμα 57,29 τ.μ., πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο, στον 1ο όροφο καλοδιατη...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

NadstropjePo prenoviOpremljenoLeseni podKuhinjski aparatiVarovanje

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Σόλωνος, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi