SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
155 000 €
(2 039 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Λένορμαν, Δήμος Αθηναίων

spalnica3
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 76 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 1st floor. It consists of 2 bedrooms, living room with kitchen, one bat...

other, fireplace
Starost oglasa: 115 dni
Posodobljeno: 115 dni

Lokacija

Λένορμαν, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi