SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
429 000 €
(7 526 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
Μάντζαρου, Δήμος Αθηναίων

spalnica1
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Kolonaki - Lykavittos, Kolonaki: FOR SALE fully renovated 1st floor apartment 57 sq.m. with a modern aesthetic in a luxurious apartment building just ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorLeseni podKuhinjski aparatiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 210 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

Μάντζαρου, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi