SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
150 000 €
(2 143 € / m²)
Prodaja
1
1
70 m²
Δήμος Αθηναίων

spalnica1
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vyronas for sale Apartment 70 sq.m. on a mezzanine, bright, built in 1968, consists of 1 living room, 1 bedroom (with the possibility of configuring a...

Ostalo
Starost oglasa: 323 dni
Posodobljeno: 322 dni

Lokacija

Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi