SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
140 000 €
(2 059 € / m²)
Prodaja
2
2+
68 m²
Δήμος Αθηναίων

spalnica2
površina68 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zografou for sale Apartment 68 sq.m. 1st floor Airy built in 1970, consists of 1 living room 2 bedrooms 1 kitchen 1 bathroom, , close to super market,...

Ostalo
Starost oglasa: 317 dni
Posodobljeno: 316 dni

Lokacija

Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi