SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
920 000 €
(7 541 € / m²)
Prodaja
3
2+
122 m²
Αριστοξένου, Δήμος Αθηναίων

spalnica3
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pagrati for sale Apartment 122 sq.m. 6th floor construction 2024 Newly built, This apartment consists of 3 bedrooms 1 master 1 living room kitchen 1 W...

Ostalo
Starost oglasa: 326 dni
Posodobljeno: 325 dni

Lokacija

Αριστοξένου, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi