SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
520 000 €
(3 467 € / m²)
Prodaja
4
2+
150 m²
Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων

spalnica4
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pagrati for sale Apartment 150sq.m. 5th floor Luxury Penthouse sunny and bright built in 1979 Renovated, consists of 1 living room 4 bedrooms 1 kitche...

Ostalo
Starost oglasa: 318 dni
Posodobljeno: 317 dni

Lokacija

Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi