SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
285 000 €
(3 167 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pagrati for sale Apartment 90sq.m. 2nd floor built in 2010 Renovated in 2021, consists of 1 living room 2 bedrooms 1 kitchen 1 WC 1 bathroom 1 basemen...

Ostalo
Starost oglasa: 326 dni
Posodobljeno: 325 dni

Lokacija

Βρυάξιδος, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi