SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
280 000 €
(3 784 € / m²)
Prodaja
2
2+
74 m²
Δήμος Αθηναίων

spalnica2
površina74 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zografou Apartment for sale 74 sq.m. 3rd floor built in 1966 Renovated, consists of 1 living room 2 bedrooms 1 kitchen 1 bathroom, near a super market...

Ostalo
Starost oglasa: 315 dni
Posodobljeno: 314 dni

Lokacija

Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi