SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
280 000 €
(2 917 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
Φρειδερίκου Σμιθ, Δήμος Αθηναίων

spalnica2
površina96 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 319 dni
Posodobljeno: 318 dni

Lokacija

Φρειδερίκου Σμιθ, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi