SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
620 000 €
(3 351 € / m²)
Prodaja
4
2+
185 m²
Κηφισίας, Δήμος Αμαρουσίου

spalnica4
površina185 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Maroussi for sale Apartment of 185sq.m. 2nd floor built in 2007, consists of 1 living room with fireplace 4 spacious bedrooms and possibility of creat...

Ostalo
Starost oglasa: 326 dni
Posodobljeno: 325 dni

Lokacija

Κηφισίας, Δήμος Αμαρουσίου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi