SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
410 000 €
(3 868 € / m²)
Prodaja
2
2+
106 m²
Κηφισίας, Δήμος Αμαρουσίου

spalnica2
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Maroussi for sale Apartment 106 sq.m. 2nd floor Airy, built in 2011 Newly built on 2 levels, consists of 3 bedrooms 1 living room kitchen 1 WC 1 bathr...

Ostalo
Starost oglasa: 320 dni
Posodobljeno: 319 dni

Lokacija

Κηφισίας, Δήμος Αμαρουσίου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi