SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Balkon; talne ploščice, razgled
297 000 €
(3 300 € / m²)
Prodaja
3
1
90 m²
Ακροπόλεως, Δήμος Αλίμου

spalnica3
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2nd Floor Apartment 90 sq.m.Spacious 2nd floor apartment with a total surface of 90 sq.m., in very good condition, built in 1994, ideal for family liv...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaVarovanjeNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Ακροπόλεως, Δήμος Αλίμου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Athens

Podobni oglasi