SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
865 000 €
(6 811 € / m²)
Prodaja
3
1
127 m²
Παλαμηδίου, Δήμος Αλίμου

spalnica3
površina127 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Άλιμος (Κέντρο), διαμέρισμα 127,37 τ.μ., 4ος όροφος, 3 υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζίνα, σαλόνι, ενεργειακό τζάκ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Leseni podNadstropjeOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiKaminVarovanjeVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 155 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Παλαμηδίου, Δήμος Αλίμου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi