SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
715 000 €
(5 958 € / m²)
Prodaja
3
1
120 m²
Παλαμηδίου, Δήμος Αλίμου

spalnica3
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Άλιμος (Κέντρο), μεζονέτα 120 τ.μ., ισόγειο και 1ος όροφος (πατάρι), 3 υπνοδωμάτια, 1 μπάνιο, 1 WC, ενιαίος χώρος που αποτελείται από κουζίνα, σαλόνι,...

Ostalo
Starost oglasa: 294 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Παλαμηδίου, Δήμος Αλίμου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi