SUPA24
355 000 €
(4 128 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
Ελευθερωτών, Δήμος Αγίου Δημητρίου

spalnica2
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Agios Dimitrios, Center: FOR SALE under construction 1st floor apartment 86 sq.m. in a central location near supermarket, park, Athens Metro Mall, and...

Ostalo
Starost oglasa: 203 dni
Posodobljeno: 166 dni

Lokacija

Ελευθερωτών, Δήμος Αγίου Δημητρίου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi