SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
201 000 €
(1 500 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
Kombo North

spalnica3
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover the epitome of modern living in this brand-new condominium located in the prestigious Brufut Heights, The Gambia. This exquisite home offers ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Kombo North
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Maija International

Podobni oglasi