SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
97 000 €
(1 565 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Chemin des Fontaines, Volx

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Christophe Camart vous propose: A Volx, appartement de type 3 en au premier et dernier étage avec balcon et garage.L'appartement a été me...

Ostalo
Starost oglasa: 90 dni
Posodobljeno: 90 dni

Lokacija

Chemin des Fontaines, Volx
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi