SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
305 000 €
(4 841 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Mainssieux, Voiron

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sylvie Allibe (06 30 11 21 49) vous propose : T3 d'environ 63m² environ avec terrasse en plein cOEur de VoironDécouvrez ce T3 situé au se...

Ostalo
Starost oglasa: 22 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Rue Mainssieux, Voiron
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi